Czytaj więcej...Dołączamy do wystawców na SAWO! 
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Przypominamy i zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez ZUS na dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Drodzy Klienci i Kontrahenci oraz każdy kto z nami współpracuje, chcemy Was poinformować, że 27 grudnia oraz 2 stycznia są dniami, w których postanowiliśmy sobie wziąć małą przerwę.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Chcielibyśmy jeszcze raz zwrócić Waszą uwagę na wydarzenie, które miało miejsce 20 czerwca - Dzień Bezpieczeństwa w Chorzowie.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Drodzy Klienci i Kontrahenci oraz każdy kto z nami współpracuje, chcemy Was poinformować, że 14 sierpnia jest dniem, w którym postanowiliśmy sobie wziąć małą przerwę.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...20 czerwca w naszym Centrum Szkoleniowym w Chorzowie odbędzie się kolejny
DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Wiosna to czas na odświeżenie sprzętu – skorzystaj z naszej oferty przeglądu z rabatem i pracuj bezpiecznie! 🧹🔎


Czytaj więcej
Czytaj więcej...Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 47 na 20 jubileuszowych targach BHP w Katowicach.
To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą firmę, oferowane produkty oraz nasz zespół.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...TARGI BHP, KATOWICE MCK

W dniach 8 – 9 marca 2023 r w Katowicach odbędzie się jubileuszowa edycja Targów BHP.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...COROCZNY PRZEGLĄD

Do stałych systemów asekuracji pionowej należy system Söll GlideLoc® i jest zgodny z normą EN 3531:2014+ A1:2017.
Bazuje on na sztywnej prowadnicy w postaci szyny lub szyno-drabiny...
Czytaj więcej
Czytaj więcej...DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA, ELEKTROBUDOWA TYCHY

Dobrze, że pogoda nam sprzyja!
W dniu 12 października uczestniczyliśmy w kolejnym Dniu bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...I Turniej Drwali w Białobłociu o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lipka i Wójta Gminy Lipka odbył się w dniu 8 października. To niezwykle emocjonujące zawody!
Czytaj więcej
Czytaj więcej...DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA, CHODZIEŻ

Bezpieczeństwo pracownika, wykonywanie pracy w bezpiecznych warunkach to szczególnie ważne dla nas tematy.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA, PODZIĘKOWANIA

Dzień bezpieczeństwa, który zorganizowaliśmy w naszym
Centrum Szkoleniowym w Chorzowie już za nami.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...ENERGETAB 2022, DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIA

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas...
Czytaj więcej
Czytaj więcej...12 - 13.09.2022 DNI BEZPIECZEŃSTWA LW BOGDANKA

Podczas, gdy w Bielsku-Białej trwają intensywne przygotowania do jutrzejszego spotkania z Państwem na targach Energetab...
Czytaj więcej
Czytaj więcej...13 września 2022 r na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA rozpoczynają się 35 Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2022.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Podczas Dnia Bezpieczeństwa w Chorzowie 22 września odbędzie się wiele ciekawych prezentacji, pokazów oraz wykładów.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...35 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2022
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Wrzesień obfituje w tym roku w wydarzenia.

Dzisiaj ostatni dzień XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach,
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacja z Dnia bezpieczeństwa, który odbył w się w dniu 6 września 2022 r na terenie Kąpieliska Leśnego MOSIR w Zabrzu -Maciejowie.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Dzień bezpieczeństwa w Zabrzu

Za nami Dzień bezpieczeństwa,
który odbył się w dniu 6 września 2022 r w Zabrzu.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...20 czerwca
w naszym Centrum Szkoleniowym w Chorzowie odbędzie się kolejny
DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA.

Czytaj więcej
Czytaj więcej... Uwaga! Zmiana Terminu Webinaru!

Ze względu na rozpoczęcie sezonu urlopowego oraz wychodząc naprzeciw Waszym prośbom zmieniamy termin naszego webinaru na początek października.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...ZNACZENIE OCHRONY DRÓG ODDECHOWYCH, PORTACOUNT WEBINAR
Jeżeli nie masz możliwości zastosowania systemów wentylacyjnych podczas wykonywanej pracy w miejscach, które tego wymagają, wówczas Twoim obowiązkiem...
Czytaj więcej
Czytaj więcej...ZA NAMI DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W JELENIEJ GÓRZE

Nasza misja to troska o zdrowie i bezpieczeństwo w pracy. Staramy się by forma przekazu była jak najbardziej atrakcyjna dla uczestników.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W JELENIEJ GÓRZE
ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE!

Serdecznie zapraszamy na kolejny Dzień Bezpieczeństwa, który odbędzie się w dniu 8 czerwca na terenie Wodociągów Jelenia Góra przy ul. Wróblewskiego 101.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...11-12 maja 2022, WISŁA
KONFERENCJA: BHP i OCHRONA ŚRODOWISKA W ENERGETYCE

W dniach 11 i 12 maja w Wiśle odbywała się konferencja: BHP i Ochrona Środowiska w energetyce , zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej. Oczywiście wzięliśmy aktywny udział w konferencji.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...17 maja 2022 r na terenie Wodociągów w Niepołomicach zostały zorganizowane Dni Bezpieczeństwa. Takie spotkanie jest atrakcyjnym i skutecznym sposobem na propagowanie idei bezpiecznej pracy. Tematyka BHP jest niezwykle ważnym zagadnieniem, o którym warto rozmawiać na różne sposoby. A wszystko po to, by nie popaść w rutynę.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA SUNDOOR Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pod hasłem „Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie BHP – Środki Ochrony Indywidualnej w przemyśle”.
Podczas wydarzenia będziemy chcieli wraz z naszymi Partnerami zaprezentować innowacyjne środki poprawiające bezpieczeństwo i warunki pracy. W czasie konferencji i zaplanowanych w jej ramach serii wykładów i prezentacji będą mogli Państwo poszerzyć swoją wiedzę z zakresów artykułów BHP oraz ochrony przed upadkiem z wysokości.
Czytaj więcej
Czytaj więcej...18.02.2020
"Szkolenie dla osób kompetentnych wykonujących kontrole sprzętu ochrony przed upadkiem z wysokości"
26.02.2020
"Szkolenie z zakresu bezpiecznej pracy w przestrzeni zamkniętej i ograniczonej" 
10.03.2020
"Szkolenie podstawowe z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości"
10-12.03.2020
"Trzydniowe szkolenie z użyciem technik linowych"

Czytaj więcej
Czytaj więcej...Bielizna robocza cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pracodawców, którzy dbają o zdrowie pracowników, wykonujących zawody o wytężonym wysiłku fizycznym czy pracujących w trudnych i nieprzyjaznych warunkach.
Linia bielizny termoaktywnej BODYTECH gwarantuje ochronę i komfort w trakcie prac fizycznych. Bezszwowy charakter bielizny termoaktywanej umożliwia ścisłe dopasowanie odzieży do skóry bez podrażnień szwami, zapewniając wysoki komfort noszenia.


Czytaj więcej
Czytaj więcej...Serdecznie zapraszamy na 19 Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej w Katowicach. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą.
 
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Podczas 31 odsłony Targów Energetab 2018 swoje produkty zaprezentowało 712 wystawców, a teren targów obejmował 35 tyś. m2 powierzchni ekspozycyjnej. Na tegorocznej imprezie nie zabrakło naszej firmy, która przedstawiła bogatą ofertę w zakresie systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, sprzętu ochrony indywidualnej oraz pomiarów pola elektromagnetycznego(PEM).
Czytaj więcej
Czytaj więcej...Firma SUNDOOR po raz kolejny będzie uczestnikiem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich „ENERGETAB”. To już 31 odsłona największych w Polsce targów elektrotechniki i energetyki.

W trakcie zbliżających się targów firma zaprezentuje swoją bogatą ofertę w zakresie zastosowania zabezpieczeń przy pracach na wysokości, pokazy wciągarki ACT SAFE ACX oraz drona umożliwiającego wykonywanie inspekcji technicznych.
Czytaj więcej
System marki DBI-SALA 3M, której dystrybutorem jest firma Sundoor został nagrodzony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018. RoofSafe zabezpiecza przed upadkiem z wysokości. Sytem stworzono w celu zapewnienia wyboru rozwiązań umożliwiających najskuteczniejsze rozwiązanie problemu ryzyka związanego z pracą na wysokości. Zapewnia on duży wachlarz rozwiązań zapewniając maksiumum bezpieczeństwa.

Czytaj więcej
W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości należy pamiętać o szkoleniach. Nowy rok to 365 dni na zwiększenie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości oraz wykorzystaniem technik linowych. Zajęcia teoretyczne i praktyczne podnoszą kwalifikacje oraz gwarantują odpowiedni dobór i użytkowanie sprzętu.

Czytaj więcej
System barier wolnostojących Sundoor gwarantuje ochronę zbiorową osób wykonujących pracę na wysokości lub na powierzchniach obiektów niepublicznych. Jeżeli szukasz profesjonalnego zabezpieczenia, idealnym rozwiązaniem będzie produkt firmy Sundoor. Nasze barierki sprawdzą się wszędzie gdzie konieczne jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa.

Czytaj więcej
Dziesiąta, jubileuszowa konferencja ATESTU była okazją by zastanowić nad miejscem oceny ryzyka w systemie ochrony pracy oraz w działaniach podejmowanych w każdej firmie przez pracodawcę i służbę bhp. Pośród uczestników spotkania zorganizowanego w Zawierciu znaleźli się m.in. przedstawiciele służby BHP,  naukowcy, służba medycyny pracy oraz specjaliści z firmy Sundoor.

Czytaj więcej
GLYDE-SAF™ to poziomy system zabezpieczający przed upadkiem. Głównym elementem produktu marki DBI-SALA jest szyna prowadząca wykonana z aluminium lub ze stali odpornej na korozję. Po niej przesuwa się wózek rolkowy. System umożliwia płynne i nieprzerwane poruszanie się maksymalnie 4 użytkowników podczas pracy na wysokości.

GLYDE-SAF sprawdzi się zarówno w przypadku montażu wewnątrz obiektu, jak i zewnętrznych konstrukcji. System  jest dedykowany również do prac alpinistycznych, np. mycia elewacji. Dużą zaletą GLYDE-SAF jest jego modułowa konstrukcja. Takie rozwiązanie umożliwia instalację na większości konstrukcji.

Z kolei dłuższe rozpiętości (co 6 metrów) pozwalają zmniejszyć koszt zakupu systemu oraz jego montaż. System oferuje również duży zakres uchwytów montażowych, dzięki czemu można dopasować się do hal, hangarów czy też pomieszczeń o różnej wielkości (...)
Czytaj więcej
Podczas szóstej edycji wydarzenia organizowanego przez Promotora BHP przekazywaliśmy naszą wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa pracy na wysokości oraz wagi szkoleń praktycznych. Wykład zatytułowany "Praktyczne szkolenie - niedoceniany element kompletnego systemu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości" cieszył się dużym zainteresowaniem.

Celem spotkania odbywającego się na terenie Hotelu Congress & Spa Villa Verde 4 w Zawierciu było budowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa w polskich zakładach pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za BHP. Konferencja to również pole wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Cykliczne wydarzenie pozwala na spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli największych spółek, co umożliwia ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a także wspiera prewencję wypadkową (...)
Czytaj więcej
Podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Energetab 2017 swoje produkty zaprezentowało 709 wystawców z 23 krajów. W tym gronie znalazł się Sundoor Sp. z o.o. Sp. k. Firma przedstawiła bogatą ofertę systemów zabezpieczeń pracy na wysokości oraz sprzętu ochrony indywidualnej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy z wykorzystaniem wciągarki ActSafe.

Jubileuszowa, 30-ta edycja targów to największa tego typu impreza w Polsce. W tym roku zostały zaprezentowane tutaj urządzenia, aparatura i technologia oraz systemy i sprzęt. Bielskie targi po raz kolejny potwierdziły swoją pozycję, jako jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Podczas targów poświęconych sektorowi energetycznemu nie mogło również zabraknąć kwestii związanych z bezpieczeństwem pracy. Stąd obecność firmy Sundoor, która przedstawiła swoją bogatą i zróżnicowaną ofertę systemów zabezpieczeń (...)
Czytaj więcej
Firma Sundoor znalazła się pośród wystawców na tegorocznej jubileuszowej edycji 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2017. Wystawa odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2017 roku. W trakcie targów Sundoor Sp. z o.o. Sp. k. zaprezentuje swoją bogatą ofertę oraz pokaz z wykorzystaniem wciągarki podczas prac na słupie energetycznym.

ENERGETAB to największa w Polsce wystawa nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Bielskie targi są zarazem jednym z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Towarzyszą im konferencje, seminaria i prezentacje wystawców.

Sundoor Sp. z o.o. Sp. k działa na rynku od 1997 roku, firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas prac na wysokości. Oferowane urządzenia wykorzystywane są także podczas akcji ratowniczych (...)
Czytaj więcej
Safescape Elite jest urządzeniem ratowniczym, które może być również wykorzystywane do opuszczania w sytuacjach awaryjnych. Jego obudowa została wykonana z anodowanego aluminium wysokiej jakości. Przyrząd marki Miller zapewnia bezpieczeństwo osobom pracującym na wysokości. Z kolei odśrodkowy hamulec kontroluje opuszczenie i zmniejsza drgania.

Urządzenie oferuje możliwość opuszczania ładunku od 30 kg do 250 kg - mogą z niego korzystać maksymalnie 2 osoby. Safescape Elite pisada zwartą i lekką konstrukcję. Urządzenie spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa obowiązujące na świecie. Opuszczanie jest szybkie - 1m/s, a zarazem równomierne.

Safescape Elite dostępne jest w wersji z korbą, bez korby, z korbą i uchwytem, z korbą i wspornikiem drabinowym. Dużym atutem urządzenia jest ponowna certyfikacja wymagana dopiero po 7 latach, co w konsekwencji oznacza większą oszczędność kosztów (...)
Czytaj więcej
W ofercie naszego Laboratorium Badawczego znalazły się usługi z zakresu Systemów Informacji Geograficznej (GIS), w szczególności pozyskiwanie, przetwarzanie i wizualizacja danych przestrzennych. Na tym nie koniec! Na zlecenie klientów tworzymy i aktualizujemy bazy danych przestrzennych, wykorzystując źródła: analogowe, elektroniczne oraz pochodzące z inwentaryzacji w terenie. 

W zależności od potrzeb, oferujem: skanowanie wielkoformatowe lub automatyczne map i dokumentacji, kalibrację i wektoryzację map, automatyczną i półautomatyczną migrację danych ze źródeł elektronicznych, a także wprowadzanie danych z dokumentacji analogowej.

Dla naszych klientów, za pomocą urządzeń mobilnych z GPS, pozyskujemy lub weryfikujemy w terenie lokalizacje i szczegółowe informacje o ich zasobach. Możemy jednocześnie wykonać odpowiednią dokumentację fotograficzną (...)
Czytaj więcej
Urządzenie Rocker firmy Troll to przełom w zakresie bezpieczeństwa dla osób zajmujących się profesjonalnym ratownictwem technicznym przy użyciu lin. Produkt dedykowany jest użytkownikom realizującym prace wymagające dojścia do miejsc trudno dostępnych, wykonującym typowe prace na wysokości w energetyce, w budownictwie oraz uczestniczącym w akcjach interwencyjnych (wersja w kolorze czarnym).

Na podstawie badań poszczególnych elementów sprzętu ochrony osobistej używanego w czasie dojścia do trudno dostępnych elementów infrastruktury przemysłowej przy użyciu lin, urządzenie Rocker uznano, za najlepsze urządzenie, które charakteryzuje się najwyższym stopniem wszechstronności, a zarazem lekkością i łatwością obsługi.

Urządzenie współpracuje z linami poliamidowymi rdzeniowymi o średnicy od 10,5 do 12,7 mm. Jest to najszerszy zakres lin na rynku ! Rocker idealnie sprawdzi się przy wspinaczce solowej, pracy na słupach, masztach, konstrukcjach stalowych. Produkt jest (...)
Czytaj więcej
Gogle Filterspec® PRO oraz okulary Filterspec® to połączenie ochrony oczu i półmaski jednorazowej. Obydwa produkty marki JSP łączą zalety gogli lub okularów oraz półmaski. Seria Filterspec łączy oba produkty ochronne w zintegrowaną jednostkę, pozwalając tym samym na ich harmonijne działanie. Sprzęt zapewnia optymalny komfort noszenia i ochrony.

Modny wzór, pełna regulacja zapewniająca maksymalny komfort i bezpieczeństwo oraz mała waga - to główne zalety produktów z serii Filterspec. Ponadto cechują je powłoka nieparująca, powłoka zabezpieczająca przed zarysowaniami oraz  jednoelementowa soczewka zapewniająca doskonałą widoczność.

Okulary i półmaska jednorazowa stosowane razem często zmniejszają swoją skuteczność, ponieważ oprawki okularów utrudniają dobre dopasowanie i uszczelnienie maski, co powoduje skraplanie na soczewkach oraz jednoczesne zmniejszenie poziomu ochrony dróg oddechowych. Półmaski wymienne w wersji FMP2, FMP2 z zaworkiem oraz FMP3 z zaworkiem (...)
Czytaj więcej
Kask Alpinistyczny EVOLite®Skyworker został opracowany od podstaw rozpoczynając od nowej, uniwersalnej sześciu-punktowej więźby Easyjust. Umożliwia ona noszenie hełmów przez osoby o różnych rozmiarach głowy dzięki 3-punktowej regulacji głębokości dającej idealne dopasowanie w 3 wymiarach. Wraz z innowacyjną regulacją za pomocą śruby, kolejną wyróżniającą go cechą jest trwałe dopasowanie i utrzymanie na głowie użytkownika.

Produkt spełnia wymagania aż trzech norm: EN397, EN50365 oraz EN12492. EVO Lite Skyworker posiada również innowacyjny system więźby eliminujący brak równowagi hełmu na głowie lub ruchy na boki – nawet w przypadkach bardzo aktywnych użytkowników. Kask zostaje utrzymany na głowie użytkownika nawet w przypadku całkowitego odwrócenia użytkownika „do góry nogami”.

Daje to użytkownikowi dodatkowe zabezpieczenie podczas pracy na wysokości, przy silnych podmuchach wiatru jak np. podczas prac konserwacyjnych na autostradach czy innych środowiskach o wysokim poziomie zagrożenia (...)
Czytaj więcej
Lina do pracy w podparciu HandZup Miller to sprzęt ustalający pozycję oraz pozwalający na swobodę rąk, a także zapewniający pełne bezpieczeństwo działania.  Jego ergonomiczny kształt gwarantuje łatwość eksploatacji, oferując jednocześnie możliwość szybkiej, precyzyjnej i elastycznej regulacji dla optymalnego komfortu podczas pracy. Lina z ultrawytrzymałego poliamidu czyni z HandZup produkt, który pomyślnie przejdzie próbę czasu.

Zaprojektowana specjalnie dla usprawnienia obsługi i optymalizacji komfortu podczas pracy dzięki odpowiednio dobranemu kształtowi płyt bocznych oraz rączki, która idealnie pasuje do dłoni. Dzięki symetrycznemu kształtowi odpowiada potrzebom zarówno praworęcznych jak i leworęcznych użytkowników.

Zaledwie kilka sekund wystarczy do precyzyjnej regulacji linki w celu dobrania optymalnej pozycji roboczej. Wyjątkowy projekt zakrzywionego mechanizmu zaciskowego oznacza, że napinacz zsuwa się wzdłuż liny w sposób łagodny i kontrolowany. Nowy system jest polecany do zastosowań w obszarach telekomunikacji, transportu i energetyki (...)
Czytaj więcej
Od kilku pasjonatów do liczącego się eksperta w branży BHP i ochrony przed upadkiem z wysokości, tak można jednym zdaniem opisać okres dwudziestolecia działalności firmy Sundoor. W tym czasie wykonaliśmy wiele realizacji dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz budowlanej. 20 lat cieszymy się nieustającym zaufaniem, a oferowane przez nas systemy i elementy ochrony indywidualnej zapewniają bezpieczeństwo kolejnym pokoleniom.

Okrągły jubileusz jest wyjątkowym czasem, a także okazją do wspomnień oraz podsumowania dwóch dekad działalności dynamicznie rozwijającej się spółki. Na przestrzeni lat firma Sundoor stworzyła szeroką ofertę produktów oraz usług i uzyskała stabilną pozycję na tak wymagającym rynku jakim jest branża BHP.

Dziś posiadamy własne laboratorium badawcze, centrum szkoleniowe oraz najważniejszy biznesowy zasób – kapitał ludzki. Każdy z zatrudnionych ma inny staż pracy oraz obowiązki, jednak wszystkich łączy codzienna współpraca. To właśnie ona sprawia, że wszystkie tryby maszyny o nazwie Sundoor funkcjonują bez zarzutu(...)
Czytaj więcej
Koszyki to nowy punkt towarzyski i kulinarny na mapie Warszawy, znajdujący się na terenie dawnej stołecznej hali towarowej. Rewitalizację obiektu przygotowano według koncepcji pracowni architektonicznej JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą była firma Erbud SA. Z kolei systemy bezpieczeństwa zaprojektował i zrealizował Sundoor Sp z o.o. Sp k..

Do uroczystego otwarcia nowej hali koszyki doszło końcem ubiegłego roku. Odbudowa, która trwała dwa lata przywróciła temu magicznemu miejscu dawny blask. Zrekonstruowano oryginalną stalową konstrukcję korpusu głównego oraz odrestaurowano secesyjne elementy kompleksu.

Pojawiły się również szyldy sklepowe z pierwszego okresu działalności hali. W korytarzach wejściowych położono oryginalne płytki. Stalową konstrukcję pomalowano na jej pierwotny zielony kolor (...)
Czytaj więcej
Wprowadzamy do oferty nowe mechanizmy Söll BodyControl I oraz Söll BodyControl II, zastąpią one swojego poprzednika Söll Comfort. Zarówno jeden jak i drugi produkt spełnia wymagania aktualnej normy PN-EN 353-1:2015-01, wprowadzającej EN 353-1:2014. Mechanizm samozaciskowy Söll BodyControl I (mostkowy) powstrzymuje upadek do tyłu i w dół.

Jego budowa nie dopuszcza do zatrzymania pracownika po upadku w pozycji do góry nogami co zapobiega poważnym obrażeniom ciała jakie mogą powstać podczas upadku. Söll BodyControl posiada element pochłaniający energię oraz automatyczny karabinek z krętlikiem. Z kolei jego korpus powstał z aluminium a język blokujący został wykonany ze stali nierdzewnej.

Mechanizm samozaciskowy Söll BodyControl II (mostkowy i brzuszny) powstrzymuje upadek do tyłu i w dół. Przeznaczony do przemieszczania się w systemie GlideLoc w sytuacji gdy wykonywana praca wymaga odchylania się do tyłu (...)
Czytaj więcej
Firma ActSafe opracowała urządzenie PMX Power Ascender działające z wykorzystaniem silnika spalinowego, aby połączyć siłę z prędkością. To nowtorskie rozwiązanie sprawia, że produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Wytrzymałe narzędzie do ciężkiej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach – praca w palącym upale czy gryzącym mrozie nie stanowi już problemu.

PMX Power Ascender - to narzędzie do zadań specjalnych dla profesjonalistów. Urządzenie bazuje na 4-suwowym silniku Honda i w połączeniu z typową liną pozwala pracować szybciej, wydajniej i bardziej ergonomicznie. W porównaniu do innych urządzeń jest dosyć lekkie, a możliwość zastosowania systemu bloczków sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie do podnoszenia i wciągania (...)
Czytaj więcej
Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2015r. przedsiębiorstwo prowadzone pod nazwą SUNDOOR Marian Ławecki uległo przekształceniu w spółkę SUNDOOR Sp. z o.o. Sp. k.

Czytaj więcej