Nowość termoaktywna bielizna robocza - BODYTECH!

Bielizna robocza cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pracodawców, którzy dbają o zdrowie pracowników, wykonujących zawody o wytężonym wysiłku fizycznym czy pracujących w trudnych i nieprzyjaznych warunkach.
Linia bielizny termoaktywnej BODYTECH gwarantuje ochronę i komfort w trakcie prac fizycznych. Bezszwowy charakter bielizny termoaktywanej umożliwia ścisłe dopasowanie odzieży do skóry bez podrażnień szwami, zapewniając wysoki komfort noszenia. Właściwe dopasowanie rozmiaru pomaga w swobodzie ruchów. Natomiast zastosowane w niej dwuwarstwowe, oddychające dzianiny oraz szereg innych rozwiązań technologicznych pozwalają utrzymać optymalną temperaturę i wilgotność ciała w okresach zwiększonego jak i zmniejszonego natężenia pracy.

BODYTECH I – PRODUKT BARDZO CIEPŁY

Dedykowany dla osób pracujących w trudnych warunkach pogodowych. Idealnie sprawdza się do prac w niskich temperaturach i na otwartym terenie.

BODYTECH II – PRODUKT UMIARKOWANIE CIEPŁY

Jego zadaniem jest zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa pracowników wykonujących swe zadania przy zwiększonym wysiłku fizycznym w zmiennych warunkach atmosferycznych.

BODYTECH III – PRODUKT CHŁODZĄCY

Dedykowany dla osób pracujących w miejscach narażonych na promieniowanie cieplne oraz w pomieszczeniach o podwyższonych temperaturach – daje wrażenie chłodu.

KOMINIARKA – PRODUKT UMIARKOWANIE CIEPŁY


bodytech Ibodytech IIbodytech IIIkominiarka bodytech