Lina do pracy w podparciu HandZup Miller


Lina do pracy w podparciu HandZup Miller to sprzęt ustalający pozycję oraz pozwalający na swobodę rąk, a także zapewniający pełne bezpieczeństwo działania.  Jego ergonomiczny kształt gwarantuje łatwość eksploatacji, oferując jednocześnie możliwość szybkiej, precyzyjnej i elastycznej regulacji dla optymalnego komfortu podczas pracy. Lina z ultrawytrzymałego poliamidu czyni z HandZup produkt, który pomyślnie przejdzie próbę czasu. Nowy system jest szczególnie polecany do zastosowań w obszarach telekomunikacji, transportu i energetyki.

Ergonomiczna
Zaprojektowana specjalnie dla usprawnienia obsługi i optymalizacji komfortu podczas pracy dzięki odpowiednio dobranemu kształtowi płyt bocznych oraz rączki, która idealnie pasuje do dłoni. Dzięki symetrycznemu kształtowi odpowiada potrzebom zarówno praworęcznych jak i leworęcznych użytkowników.

Elastyczna
Zaledwie kilka sekund wystarczy do precyzyjnej regulacji linki w celu dobrania optymalnej pozycji roboczej. Wyjątkowy projekt zakrzywionego mechanizmu zaciskowego oznacza, że napinacz zsuwa się wzdłuż liny w sposób łagodny i kontrolowany.

Wymienna lina
Oszczędność eksploatacji: nie jest konieczna wymiana całego systemu, kiedy do dalszej eksploatacji nie nadaje się tylko lina. Linę wymienić może sam użytkownik, kiedy okaże się, że nie nadaje się już do eksploatacji. Procedura wymiany liny jest prosta i odpowiednio udokumentowana w podręczniku użytkownika. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lokalną placówką serwisową Miller. Wymień linę w sposób prawny i prosty, a zarazem w pełni bezpieczny: w zaledwie kilka sekund można otworzyć przedział, żeby wymienić linę.

Ponad 20 kombinacji produktów: roboczy system pozycjonujący do pracy na wysokości pozwala na dostosowanie długości liny i rodzaju karabińczyka do charakterystyki realizowanych prac. Produkt można również wykorzystywać do pozycjonowania roboczego na nachylonych powierzchniach (takich jak nabrzeża), jeżeli napinacz podłączy się do przedniego lub bocznego punktu mocowania uprzęży zgodnie z europejską normą EN358 (pozycjonowanie robocze).

Zoom Miller HandZup 1 b_281_276_16777215_00_images_fotki_Zoom-Miller-HandZup-2.jpg Miller HandZup 1032115
Więcej informacji znajduje się tutaj: Lina do pracy w podparciu HandZup Miller