Dziękujemy za 20 wspólnych lat!


Od kilku pasjonatów do liczącego się eksperta w branży BHP i ochrony przed upadkiem z wysokości, tak można jednym zdaniem opisać okres dwudziestolecia działalności firmy Sundoor. W tym czasie wykonaliśmy wiele realizacji dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz budowlanej. 20 lat cieszymy się nieustającym zaufaniem, a oferowane przez nas systemy i elementy ochrony indywidualnej zapewniają bezpieczeństwo kolejnym pokoleniom.

Okrągły jubileusz jest wyjątkowym czasem, a także okazją do wspomnień oraz podsumowania dwóch dekad działalności dynamicznie rozwijającej się spółki. Na przestrzeni lat firma Sundoor stworzyła szeroką ofertę produktów oraz usług i uzyskała stabilną pozycję na tak wymagającym rynku jakim jest branża BHP.

Dziś posiadamy własne laboratorium badawcze, centrum szkoleniowe oraz najważniejszy biznesowy zasób – kapitał ludzki. Każdy z zatrudnionych ma inny staż pracy oraz obowiązki, jednak wszystkich łączy codzienna współpraca. To właśnie ona sprawia, że wszystkie tryby maszyny o nazwie Sundoor funkcjonują bez zarzutu.

Firma działa na rynku od 1997 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas pracy na wysokości. Pierwsze nasze główne realizacje to instalacja pionowych systemów asekuracji stałej Glideloc Söll na masztach telekomunikacyjnych.

W następnych latach wciąż się rozwijaliśmy, tym samym stale poszerzaliśmy i rozbudowywaliśmy wachlarz dostępnych produktów i środków ochrony indywidualnej. Rozpoczęliśmy też współprace z branżą energetyczną, budowlaną oraz górnictwem. Wieloletnia współpraca wiodącymi graczami na rynku BHP, w tym między innymi: Honeywellem, Capital Safety (grupa 3M), ST Quadrat, Actsafe czy firmą JSP w zależności od zapotrzebowania pozwala zapewnić naszym klientom pełną i kompleksową usługę.

Nie ograniczamy się wyłącznie do działań sprzedażowych. Doświadczeni pracownicy firmy Sundoor posiadają wiedzę z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości. Projektujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i specyficznych warunków środowiska pracy, dostarczamy i montujemy stałe systemy asekuracji.

Z drugiej strony pomagamy i doradzamy przy wyborze sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, artykułów BHP i ochrony indywidualnej oraz systemów ewakuacyjnych. Zawsze każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo nie uznajemy kompromisów.

Na tym nie koniec! Podczas szkoleń, nasi pracownicy i współpracownicy przekazują wiedzę i umiejętności praktyczne dotyczące zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokościach, posługiwania się sprzętem oraz zasad jego doboru i przystosowania do warunków pracy.

Wszystkie zakupione urządzenia, objęte są serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Umożliwiamy przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo, przeprowadzamy ekspertyzy. Urządzenia i produkty oferowane przez firmą Sundoor gwarantują najwyższą jakość oraz spełnią wymagane normy. Dzięki temu mogą być wykorzystywane podczas pracy na wysokości, montażach czy też górnictwie. Dostarczany przez nas sprzęt sprawdził się również podczas akcji ratowniczych i działań interwencyjnych oddziałów specjalnych.

W strukturach firmy od 2004r działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące badania czynników szkodliwych dla celów środowiska pracy BHP oraz środowiska ogólnego. Są to pomiary pól elektromagnetycznych, badania drgań, pomiary natężenia hałasu, badania oświetlenia i mikroklimatu.

Zatrudnieni w Laboratorium specjaliści czynnie uczestniczą w organizowanych w Polsce badaniach biegłości, konferencjach i seminariach, dlatego też zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, potwierdzoną licznymi referencjami oraz pozytywnymi wynikami corocznych audytów.