Nowość - Kask Alpinistyczny EVOLite Skyworker


Kask Alpinistyczny EVOLite®Skyworker został opracowany od podstaw rozpoczynając od nowej, uniwersalnej sześciu-punktowej więźby Easyjust. Umożliwia ona noszenie hełmów przez osoby o różnych rozmiarach głowy dzięki 3-punktowej regulacji głębokości dającej idealne dopasowanie w 3 wymiarach. Wraz z innowacyjną regulacją za pomocą śruby, kolejną wyróżniającą go cechą jest trwałe dopasowanie i utrzymanie na głowie użytkownika.
 
Produkt spełnia wymagania aż trzech norm: EN397, EN50365 oraz EN12492. EVO Lite Skyworker posiada również innowacyjny system więźby eliminujący brak równowagi hełmu na głowie lub ruchy na boki – nawet w przypadkach bardzo aktywnych użytkowników. Kask zostaje utrzymany na głowie użytkownika nawet w przypadku całkowitego odwrócenia użytkownika „do góry nogami”.

Daje to użytkownikowi dodatkowe zabezpieczenie podczas pracy na wysokości, przy silnych podmuchach wiatru jak np. podczas prac konserwacyjnych na autostradach czy innych środowiskach o wysokim poziomie zagrożenia. System więźb Evolution stanowi przełom w kierunku technologii ochrony głowy w przemyśle zapewniając najwyższe własności użytkowe przy najtrwalszym i najbardziej komfortowym dopasowaniu spośród hełmów dostępnych na rynku.


Skyworker posiada 4-punktowy pasek podbródkowy, idealnie sprawdzający się podczas prac na wysokości. Nigdy wcześniej tak dokładne dopasowanie nie było osiągalne wśród przemysłowych hełmów ochronnych, dzięki zastosowaniu unikatowej więźby o możliwości regulacji w 1, 2 lub 3 punkcie - 1 dla użytkowników o małej głowie, 2 dla średnich oraz 3 dla dużych. Więźba jest zaprojektowana w taki sposób aby zapewnić trwałe dopasowanie hełmu na głowie – więźba i skorupa są zintegrowane w celu zapewnienia najlepszych własności hełmu. Szeroki pasek nakarkowy umożliwia trwałe utrzymanie hełmu na głowie spośród wszystkich dostępnych na rynku.

b_323_323_16777215_00_media_djcatalog2_images_item_2_kask-alpinistyczny-evolite-skyworker-jsp_l.jpg  b_323_323_16777215_00_media_djcatalog2_images_item_2_kask-alpinistyczny-evolite-skyworker-jsp.1_l.jpg
Więcej informacji znajduje się tutaj: Kask Alpinistyczny EVOLite® Skyworker JSP.