Sundoor pośród wystawców targów Energetab 2017


Firma Sundoor znalazła się pośród wystawców na tegorocznej jubileuszowej edycji 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2017. Wystawa odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2017 roku. W trakcie targów Sundoor Sp. z o.o. Sp. k. zaprezentuje swoją bogatą ofertę oraz pokaz z wykorzystaniem wciągarki podczas prac na słupie energetycznym.

ENERGETAB to największa w Polsce wystawa nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Bielskie targi są zarazem jednym z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Towarzyszą im konferencje, seminaria i prezentacje wystawców.

Sundoor Sp. z o.o. Sp. k działa na rynku od 1997 roku, firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas prac na wysokości. Oferowane urządzenia wykorzystywane są także podczas akcji ratowniczych i działań interwencyjnych oddziałów specjalnych. Zakupiony sprzęt, objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Sundoor umożliwia przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo, firma przeprowadza ekspertyzy oraz szkolenia wysokościowe dla pracowników.

W strukturach Sundoor Sp. z o.o. Sp. działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary pól elektromagnetycznych, pozwalające na wiarygodną, a także niezależną ocenę ekspozycji zarówno pracowników jak i środowiska naturalnego na pola elektromagnetyczne.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy Sundoor – oznaczonego numerem 3, które zlokalizowano w sektorze L6 (szczegóły na tej mapce).

Warto w tym miejscu przypomnieć, że wstęp na jubileuszową 30. edycję Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2017 jest bezpłatny.