RoofSafe ze złotym medalem SAWO 2018System marki DBI-SALA 3M, której dystrybutorem jest firma Sundoor został nagrodzony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018. RoofSafe zabezpiecza przed upadkiem z wysokości. Sytem stworzono w celu zapewnienia wyboru rozwiązań umożliwiających najskuteczniejsze rozwiązanie problemu ryzyka związanego z pracą na wysokości. Zapewnia on duży wachlarz rozwiązań zapewniając maksiumum bezpieczeństwa.

Punkty kotwienia RoofSafe zaprojektowano w celu wyeliminowania lub zmniejszenia ryzyka obrażeń lub śmierci osób pracujących na wysokości, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa dachu i jego konstrukcji.

roofsafe

Unikalna technologia SpiraTech z wykorzystaniem amortyzatora energii daje najmniejsze na rynku siły podczas, poniżej 6kN. Poziomy system linowy umożliwia stały dostęp bez ograniczeń do wszystkich miejsc na dachu.

sawo2018 zm obszar roboczy 1 kopia

Linę można rozciągnąć na odległość do 15 metrów między kotwami, by zapewnić ochronę przed upadkiem z wysokości i wolne ręce do pracy. System można stosować albo podczas pracy w ograniczeniu albo do ochrony przed upadkiem z wysokości.

Więcej pod tym linikiem: RoofSafe DBI-SALA 3M.