Bezpiecznie zacznij nowy rok Skorzystaj z naszej oferty szkoleń!


W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości należy pamiętać o szkoleniach. Nowy rok to 365 dni na zwiększenie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości oraz wykorzystaniem technik linowych. Zajęcia teoretyczne i praktyczne podnoszą kwalifikacje oraz gwarantują odpowiedni dobór i użytkowanie sprzętu.

Podczas szkoleń, kursanci uczą się prawidłowych nawyków oraz postępowania w sytuacjach awaryjnych. Zajęcia prowadzimy na naszym poligonie w Chorzowie ul.Kurta Aldera 44. Poligon treningowy to ponad 450 m2 pod dachem o wysokości do 12m.

Na miejscu znajdują się praktycznie wszystkie dostępne urządzenia i systemy mające zastosowania w technikach linowych oraz w ochronie przed upadkiem z wysokości. Dysponujemy najnowocześniejszym  sprzętem ochrony osobistej przed upadkiem z wysokości dostępnym dla każdego uczestnika szkolenia.Wykonujemy również szkolenia na obiekcie Zleceniodawcy . W takim przypadku obiekt taki musi spełniać wymagania ustalane bezpośrednio z kierownikiem danego szkolenia.  Szkolenia specjalistyczne wykonywane są na naszym obiekcie, w górach, na akwenach wodnych lub na innych obiektach zgodnie z zakresem szkolenia oraz warunkami Zamawiającego.

Pośród oferty naszych szkoleń znajdują się:
  • Szkolenia z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości;
  • Szkolenia dla osób kompetentnych – wykonujących kontrole sprzętu ochrony przed upadkiem z wysokości;
  • Szkolenia z użyciem technik linowych;
  • Szkolenie z zakresu technik linowych i obsługi wyciągarki elektrycznej ACT SAFE ACCII wraz z egzaminem UDT 2 dniowe;

Pełna lista szkoleń jest dostępna jest pod tym linkiem.