Specjaliści z firmy Sundoor na konferencji: Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa

Podczas szóstej edycji wydarzenia organizowanego przez Promotora BHP przekazywaliśmy naszą wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa pracy na wysokości oraz wagi szkoleń praktycznych. Wykład zatytułowany: "Praktyczne szkolenie - niedoceniany element kompletnego systemu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości" cieszył się dużym zainteresowaniem.

Celem spotkania odbywającego się na terenie Hotelu Congress & Spa Villa Verde 4 w Zawierciu było budowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa w polskich zakładach pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za BHP. Konferencja to również pole wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

DSC 8881     DSC 8768    

Cykliczne wydarzenie pozwala na spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli największych spółek, co umożliwia ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a także wspiera prewencję wypadkową. W gronie prelegentów naszą firmę reprezentował Krzysztof Pająk.

Jak wspomniano wcześniej jego wykład zatytuowany: "Praktyczne szkolenie - niedoceniany element kompletnego systemu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości" cieszył się dużym zainteresowaniem
pośród uczestników konferencji.

20171002 153348     DSC 8929