O firmie

Jakość odpowiadająca indywidualnym potrzebom bezpieczeństwa!

W każdej branży dąży się do wykreowania sprawdzonego systemu pracy, popartego wynikami. Jednym z głównych trendów w obszarze działań usługowych, powinno być stworzenie bezpiecznego zaplecza do pracy. W trosce o bezpieczeństwo pracowników, oferujemy klientom wyłącznie sprawdzone i przetestowane systemy asekuracyjne.

Atuty i rozwiązania

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas prac na wysokości. Nasze urządzenia wykorzystywane są także podczas akcji ratowniczych i działań interwencyjnych oddziałów specjalnych. Zakupiony sprzęt, objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Umożliwiamy przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo, przeprowadzamy ekspertyzy oraz szkolenia wysokościowe dla pracowników.

W strukturach firmy od 2004r działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary pól elektromagnetycznych, pozwalające na wiarygodną, a także niezależną ocenę ekspozycji zarówno pracowników jak i środowiska naturalnego na pola elektromagnetyczne.

Innowacyjność

Projektujemy rozwiązania, dostarczamy i montujemy sprzęt asekuracyjny zabezpieczający przed upadkiem wysokości tj. systemy asekuracji stałej, systemy ewakuacyjne oraz komplementarne środki ochrony indywidualnej.

Nie ograniczamy się wyłącznie do działań sprzedażowych. Nasi pracownicy i współpracownicy prowadzą szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokościach, posługiwania się sprzętem oraz zasad jego doboru i przystosowania do warunków pracy. Ponadto, zatrudnieni przez nas inżynierowie przygotują dla Państwa indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i specyficznych warunków środowiska pracy panujących w przedsiębiorstwie. Posiadamy również doświadczone ekipy monterów odpowiedzialne za montaż systemów asekuracji stałej.

W ramach przeprowadzanych przez Laboratorium Badawcze pomiarów dokonujemy oceny ekspozycji pracowników na pole elektromagnetyczne na stanowiskach pracy, jak również oceniamy poziom wpływu promieniowania na środowisko ogólne. Lata doświadczeń i wypracowane zaufanie pozwala na ciągły rozwój Laboratorium, dzięki czemu zakres wykonywanych badań obejmuje szeroki rynek Telekomunikacji, Elektroenergetyki jak i Medycyny, w ramach których prowadzimy także wspólne badania naukowe. Ponadto zatrudnieni w Laboratorium specjaliści czynnie uczestniczą w organizowanych w Polsce badaniach biegłości, konferencjach i seminariach, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, potwierdzoną licznymi referencjami oraz pozytywnymi wynikami corocznych audytów.

Zaufali Nam

W trosce o bezpieczeństwo i jakość urządzeń, współpracujemy z wieloma wiodącymi liderami z branży.

Nasi partnerzy:
Honeywell Safety Products, 3M Safety Products, JSP, ActSafe, ST QUADRAT, OPTREL AG oraz Irudek Group.honeywell3mjsqpactsafest quadratirudek group
Marki: SÖLL, MILLER, Troll, Petzl, Singing Rock, HOWARD LEIGHT, TIMBERLAND, PROTECTA, DBI SALA, JSP, OPTREL, ActSafe, LUX-top.
sollmillerpetzltimberlanddbi salaoptrel

Użytkownikami systemów SÖLL w Polsce są między innymi firmy z następujących branż:
 • Telekomunikacja;
 • Energetyka;
 • Budownictwo;
 • Górnictwo i wydobywanie;
 • Służby specjalne i ratownicze;
 • Przedsiębiorstwa komunikacji;
 • Motoryzacja;
 • Przemysł spożywczy;
 • Przemysł chemiczny;
 • Przemysł naftowy i petrochemiczny;
 • Przemysł produkcyjny.

Sundoor - z myślą o bezpiecznej pracy!

Skontaktuj się Nami jeszcze dziś!