Produkty

Zapraszamy do zapoznana się z ofertą firmy Sundoor.
Dzięki współpracy z wiodącymi producentami w branży możemy zaoferować Państwu pełną gamę produktów w dziedzinie BHP, a w szczególności:
  • Indywidualny sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości;
  • Stałe systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości;
  • Wciągarki elektryczne i spalinowe;
  • Systemy ewakuacyjne;
  • Artykuły BHP (ochrona głowy, twarzy, oczy, słuchu, rękawice ochronne, obuwie ochronne, detektory gazu, dróg oddechowych a także detektory gazu).

Sprzęt do pracy na wysokości


Firma Sundoor od lat oferuje swoim Klientom wysokiej jakości sprzęt do pracy na wysokości renomowanych marek z kraju i zagranicy. W asortymencie posiadamy zarówno środki ochrony indywidualnej oraz profesjonalne systemy ewakuacyjne, jak również kompleksowe systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości. W sprzedaży także bogaty wybór wciągarek spalinowych i elektrycznych oraz wysokiej jakości artykułów BHP – obuwia, kombinezonów ochronnych, detektorów gazu i innych.

Oferowany przez nas sprzęt do pracy na wysokości – poczynając od sprzętu ochrony indywidualnej, a kończąc na stałych systemach asekuracji i wciągarkach – oraz artykuły BHP spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

W Sundoor wiemy, że szeroko definiowany sprzęt do pracy na wysokości oraz środki ochrony indywidualnej każdego dnia ratują zdrowie i życie tysięcy ludzi pracujących w trudnych warunkach. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie artykuły w naszym asortymencie były trwałe, niezawodne i skuteczne.

Jeśli zainteresuje jakiś Państwa nasz produkt, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego działu handlowego, pod numerem telefonu: +48 32 246 00 58 lub adresem e-mail: info@sundoor.pl. Z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

W sytuacji, gdy produkt, którego Państwo poszukujecie nie znajduje się na stronie, rówież prosimy o kontakt.