Specjalnie dla Ciebie i Twojej Firmy

Nasi doświadczeni pracownicy posiadają kompleksową wiedzę z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości. Projektujemy rozwiązania, dostarczamy i montujemy sprzęt asekuracyjny oraz systemy ewakuacyjne.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady: napisz lub zadzwoń – nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie w najtrudniejszych sytuacjach. Potrzebujesz indywidualnego projektu? Firma Sundoor wykona go specjalnie dla Ciebie.

Nasi inżynierowie przygotują rozwiązania dostosowane do potrzeb i specyficznych warunków środowiska pracy. Posiadamy również doświadczone ekipy monterów odpowiedzialnych za montaż systemów asekuracji stałej.

Na tym nie koniec! Naszą dewizą jest jakość. Nie ograniczamy się więc wyłącznie do działań sprzedażowych. Nasi pracownicy i współpracownicy prowadzą szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokościach, posługiwania się sprzętem oraz zasad jego doboru i przystosowania do warunków pracy.

DOSTĘPNOŚĆ USŁUG NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Realizujemy przeglądy okresowe i fabryczne, wykonujemy montaże oraz przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa w całej Polsce. Posiadamy rozbudowaną bazę transportową. Dotarcie do wskazanego miejsca nie stanowi więc dla nas problemu.